Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF EKBERG, "Sgraffito", Gustavsberg, ytterfoder, 1917, reliefdekor av blomor och blad, höjd 25, diameter ca 30 cm.
Mindre nagg på blomma, hårsprickor i botten samt krackelyr.
907991
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här