Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SAMLING MYNT, silver, Sverige, 1900-tal, bestående av jubileumsmynt, 5 kr, 2kr, 1 kr, 25 öringar, ca totalvikt 1400 gram
Minimalt till smärre slitage
907993
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här