Samling mynt silver

Samling mynt silver
Samling mynt silver
Samling mynt silver
Samling mynt silver
Samling mynt silver
Samling mynt silver
Samling mynt silver
Samling mynt silver
Samling mynt silver
Samling mynt silver
Samling mynt silver
Samling mynt silver
Samling mynt silver
Samling mynt silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAMLING MYNT, silver, Sverige, 1900-tal, bestående av jubileumsmynt, 5 kr, 2kr, 1 kr, 25 öringar, ca totalvikt 1400 gram

Minimalt till smärre slitage

907993

2021-04-30