Venu de Milo

Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo
Venu de Milo

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VENUS DE MILO, figurin efter antiken, bemålad gips, sockel i marmorerat trä, höjd (utan sockel) ca 110, sockelns höjd 54 samt 42x38 cm

Ingår i temauktionen Grand Tour

Några nagg och repor, slitage

908007

2021-04-25