Byrå gustaviansk stil
2021-04-29
908010
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 79, 92x51 cm
Omfattande färgsläpp på ovansida, senare bemålning, åldersrelaterat slitage, något beslag behöver fixeras, nyckel saknas