Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKEDAR, 44 st., silver, 1800/1900-tal, längd 11- 22,5 cm, total vikt 1261 g
Bruks- och ålderrelaterat slitage
908028
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här