Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKEDAR, 44 st., silver, 1800/1900-tal, längd 11- 22,5 cm, total vikt 1261 g

Bruks- och ålderrelaterat slitage

908028

2021-05-03