Anne Nilsson "Inka"

Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANNE NILSSON (Sverige, född 1953): "Inka", vas, glas Orrefors Gallery, grönt och svart undefång med delvis påklippt dekor av ansikte signerad "Orrefors Gallery -90, 955, Anne Nilsson, 27-30", höjd 31 cm.

Enstaka mindre repor i nederkant.

908034

2021-05-02