Anne Nilsson "Inka"
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANNE NILSSON (Sverige, född 1953): "Inka", vas, glas Orrefors Gallery, grönt och svart undefång med delvis påklippt dekor av ansikte signerad "Orrefors Gallery -90, 955, Anne Nilsson, 27-30", höjd 31 cm.
Enstaka mindre repor i nederkant.
908034
2021-05-02