Bertil Vallien unik skål

Bertil Vallien unik skål
Bertil Vallien unik skål
Bertil Vallien unik skål
Bertil Vallien unik skål
Bertil Vallien unik skål
Bertil Vallien unik skål
Bertil Vallien unik skål
Bertil Vallien unik skål
Bertil Vallien unik skål
Bertil Vallien unik skål

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938): skål, unik, Kosta Boda, invändigt med blästrad dekor av figurer, signerad "Kosta Boda Unique 1363590424 B. Vallien", diameter 17,5 cm, höjd 15,5 cm.

Enstaka små repor och märken.

908035

2021-05-02