Bertil Vallien unik skål
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938): skål, unik, Kosta Boda, invändigt med blästrad dekor av figurer, signerad "Kosta Boda Unique 1363590424 B. Vallien", diameter 17,5 cm, höjd 15,5 cm.
Enstaka små repor och märken.
908035
2021-05-02