Rörstrand "Bimbo"
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖRSTRAND, "Bimbo", servisdelar, 21 st., flintgods, 5 assietter, 5 djupa tallrikar samt 11 tallrikar.
Bruksslitage, mindre missfärgningar, 2 delar med flisa i underkant, 3 delar med nagg i underkant, 1 del med litet kantnagg.
908037
2021-05-02