Edward Hald "Fiskgraal"
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EDWARD HALD, "Fiskgraal", vas, glas, Orrefors, innesluten dekor av fiskar och sjögräs i grönt, signerad "Orrefors Graal Swdden E. Hald", höjd 10,5 cm.
Bruksskick, enstaka nagg och repor på livet.
908039
2021-05-02