Edward Hald "Fiskgraal"

Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald
Edward Hald

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDWARD HALD, "Fiskgraal", vas, glas, Orrefors, innesluten dekor av fiskar och sjögräs i grönt, signerad "Orrefors Graal Swdden E. Hald", höjd 10,5 cm.

Bruksskick, enstaka nagg och repor på livet.

908039

2021-05-02