Vas, Vicke Lindstrand, Kosta

Vas, Vicke Lindstrand, Kosta
Vas, Vicke Lindstrand, Kosta
Vas, Vicke Lindstrand, Kosta
Vas, Vicke Lindstrand, Kosta
Vas, Vicke Lindstrand, Kosta
Vas, Vicke Lindstrand, Kosta
Vas, Vicke Lindstrand, Kosta
Vas, Vicke Lindstrand, Kosta

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta 1950-60-tal, svart underfång med dekor av symmetriskt ordnade luftbubblor, signerad Kosta LH 1322, höjd 20 cm

Smärre repa

908046

2021-05-07