Bålskål Kina

Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor av blommor och fjärilar, diameter 36,5 cm, höjd 16 cm.

Lättare bruksslitage.

908059

2021-04-26