Parti porslin Kina

Parti porslin Kina
Parti porslin Kina
Parti porslin Kina
Parti porslin Kina
Parti porslin Kina
Parti porslin Kina
Parti porslin Kina
Parti porslin Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PARTI PORSLIN, 6 st, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom kantondekor av palatsscener, 5 av dem med märkta med fyra karaktärsmärke i botten, diameter 23- 30 cm.

Bruksslitage.

908060

2021-04-26