Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
PARTI PORSLIN, 6 st, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom kantondekor av palatsscener, 5 av dem med märkta med fyra karaktärsmärke i botten, diameter 23- 30 cm.
Bruksslitage.
908060
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här