Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
LOCKURNA samt VAS, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom blomsterdekor, märkta med sex karaktärsmärke i botten, höjd 31-32 cm.
Bruksslitage, glasyrbortfall.
908063
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här