Saltkar silver

Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, 4 st, silver, Ryssland omkring 1900, delvis graverad dekor, bl.a. Mikail Grachev, St. Petersburg, höjd 3-3,5 cm

Mindre bucklor och repor, Grachev med bristning

908083

2021-04-26