Figurin Grand Tour

Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour
Figurin Grand Tour

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ATLAS, Grand Tour souvenir, figuren i patinerad metall, sockeln och klotet i marmor, bl a rosso levanto och verde antico, höjd ca 23,5 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

Ett nagg på basen, sannolikt lagning på gördeln runt pelaren, slitage

908094

2021-04-26