Hermès "Chasse à Vol"

Hermès
Hermès
Hermès
Hermès
Hermès
Hermès

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

HERMÈS, scarf, "Chasse à Vol", siden, design Henrik de Linares, märkt "HÉRMES-PARIS" samt signerad Henri de Linares, 89 x 89 cm.

Något bruksslitage, mindre fläckar, parfymdoft.

908108

2021-05-02