Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
HERMÈS, scarf, "Chasse à Vol", siden, design Henrik de Linares, märkt "HÉRMES-PARIS" samt signerad Henri de Linares, 89 x 89 cm.
Något bruksslitage, mindre fläckar, parfymdoft.
908108
2021-05-02