Spegel 1950-tal

Spegel 1950-tal
Spegel 1950-tal
Spegel 1950-tal
Spegel 1950-tal
Spegel 1950-tal
Spegel 1950-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1950-tal, Eriksmålaglas, fanerat bakstycke, profilerad form med två ljusarmar, höjd 100, bredd 65 cm.

En del ytslitage, ej funktionstestad el.

908120

2021-04-28