Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL, 1950-tal, Eriksmålaglas, fanerat bakstycke, profilerad form med två ljusarmar, höjd 100, bredd 65 cm.
En del ytslitage, ej funktionstestad el.
908120
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här