Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPA, Ikea, Memphis stil, 1900-talets fjärde kvartal, lackerad metall samt lampskärm i plast, etikettmärkt, höjd 32 cm.
Något bruksslitage, ej funktionstestad.
908124
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här