Bordslampa Ikea

Bordslampa Ikea
Bordslampa Ikea
Bordslampa Ikea
Bordslampa Ikea
Bordslampa Ikea
Bordslampa Ikea

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, Ikea, Memphis stil, 1900-talets fjärde kvartal, lackerad metall samt lampskärm i plast, etikettmärkt, höjd 32 cm.

Något bruksslitage, ej funktionstestad.

908124

2021-04-28