Kanna

Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

KANNA, tidigt 1900-tal, nysilver samt glas, med gåvogravyr, höjd ca 38 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

908132

2021-05-01