Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, Herbert Schmidt Leuchtenfabrik Tyskland, höjd 21, diameter 70 cm
Bruksslitage, fläckar
908135
2021-04-26