Klubbat för:
5 800 SEK
4 000 SEK
P. G. THELANDER (född 1936), Svamp i balja, 1978, signerad och numrerad P. G. Thelander 15/50, färgetsning, 49,5x64 cm, bladstorlek 65x80 cm
LITTERATUR: Haskel 158
908155
2021-04-26