P. G. Thelander färgetsning

P. G. Thelander färgetsning
P. G. Thelander färgetsning

Klubbat för:

5 800 SEK

4 000 SEK

P. G. THELANDER (född 1936), Svamp i balja, 1978, signerad och numrerad P. G. Thelander 15/50, färgetsning, 49,5x64 cm, bladstorlek 65x80 cm

LITTERATUR: Haskel 158

908155

2021-04-26