Lasse Persson oljemålning

Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

LASSE PERSSON (1937-1999): Landskap, monogramsignerad samt daterad 59, olja på duk, ca 24x33 cm

908158

2021-04-30