Staffan Hallström akvarell
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Landskap, signerad samt daterad -59, akvarell, bildyta 18x22,5 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
908160
Päivämäärä:
2021-04-30