Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMAN (född 1941): Dansande kvinna, färglitografi, 64/175, signerad samt daterad 74, bladmått ca 76x56 cm

Oramad

908167

2021-04-26