Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1930/40-tal, med 3 flyttbara hyllplan, fanér i betsad björk, höjd ca 123,5 samt 126x31 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

908168

2021-05-01