Gunnel Sahlin glasfrukt

Gunnel Sahlin glasfrukt
Gunnel Sahlin glasfrukt
Gunnel Sahlin glasfrukt
Gunnel Sahlin glasfrukt
Gunnel Sahlin glasfrukt
Gunnel Sahlin glasfrukt
Gunnel Sahlin glasfrukt
Gunnel Sahlin glasfrukt

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUNNEL SAHLIN, glasfrukt för Kosta Boda, signerad samt numrerad undertill, höjd ca 26 cm

Zustandsbeschreibung

908177

2021-04-26