Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GUNNEL SAHLIN, glasfrukt för Kosta Boda, signerad samt numrerad undertill, höjd ca 26 cm
Zustandsbeschreibung
908177
2021-04-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner