Säng

Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÄNG, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift Grange, fanérad i mahogny, bäddmått 180 cm

Bruksslitage

908178

2021-05-01