Stolar gustaviansk stil

Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

STOLAR, 2 st, 1800-talets senare del, sengustaviansk stil, klädd rygg och sits, bladhölstrade ben, sitthöjd ca 43 cm

En stol lagad, klädsel med slitage, ommålade

908208

2021-04-27