Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
STOLAR, 2 st, 1800-talets senare del, sengustaviansk stil, klädd rygg och sits, bladhölstrade ben, sitthöjd ca 43 cm
En stol lagad, klädsel med slitage, ommålade
908208
2021-04-27