Herrfickur

Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, omkring 1800, Ellicot, London, vitemaljerad urtavla, diameter 55 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador, slitage

908223

2021-04-26