Carl Fredrik Reuterswärd

Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): komposition, signerad, numrerad 136/200, bladmått 62x72 cm

Mindre smuts bakom glas, ej examinerad ur ram

908229

2021-04-30