Mask Afrika

Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MASK, i form av sköld, Afrika, 1900/2000-tal, skuren, delvis bemåla, i trä, höjd ca 61 cm,

Bruksslitage, med vissa avskavningar, klistrerlapp

908232

2021-05-01