Skål allmoge 1800-tal

Skål allmoge 1800-tal
Skål allmoge 1800-tal
Skål allmoge 1800-tal
Skål allmoge 1800-tal
Skål allmoge 1800-tal
Skål allmoge 1800-tal
Skål allmoge 1800-tal
Skål allmoge 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SKÅL, allmoge, 1800-tal, målad, diameter 22 cm.

Åldersrelaterat slitage, spricka, kant med flisa.

908240

2021-04-30