Antonin Málek

Antonin Málek
Antonin Málek

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ANTONIN MÁLEK (född 1937), Jesus på korset, djuptryck, signerad, daterad 1970, provtryck, tryckmått 62x41 cm

Veck (troligen ursprungligt), ej examinerad ur ram

908244

2021-04-30