Stolar gustavianska
Klubbat för:
6 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 3 st, gustavianska, sent 1700-tal, skuren dekor, senare bemålning, omklädda, sitthöjd ca 44 cm
Kuntoraportti
Bruks- samt åldersrelaterat slitage
908250
Päivämäärä:
2021-05-02