Stolar gustavianska

Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska

Klubbat för:

6 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 3 st, gustavianska, sent 1700-tal, skuren dekor, senare bemålning, omklädda, sitthöjd ca 44 cm

Kuntoraportti

Bruks- samt åldersrelaterat slitage

908250

Päivämäärä:

2021-05-02