Bruno Magli Skor 3 par Stl 40.5

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

BRUNO MAGLI, skor, 3 par, stl 40.5, mörkblått respektive svart skinn, invändigt skinnklädda sulor, dekor med hålsöm samt dekorativ rosett, undersidig skinnsula samt gummi, klackhöjd ca 3-3.5 cm

Två par fint bruksskick med undersidig skinnsula med slitage.
Ett par nyskick.

908253

2021-05-02