Klubbat för:
6 800 SEK
5 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 1960/70-tal, lackerat järn, samt trä, bordets höjd ca 67 samt diameter 100, sitthöjd 42 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
908257
2021-05-01