Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

6 800 SEK

5 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 1960/70-tal, lackerat järn, samt trä, bordets höjd ca 67 samt diameter 100, sitthöjd 42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

908257

2021-05-01