Chesterfielsoffa

Chesterfielsoffa
Chesterfielsoffa
Chesterfielsoffa
Chesterfielsoffa
Chesterfielsoffa
Chesterfielsoffa
Chesterfielsoffa
Chesterfielsoffa
Chesterfielsoffa
Chesterfielsoffa
Chesterfielsoffa
Chesterfielsoffa

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Chesterfieldtyp, djuphäftat grönt skinn, pärlspikning, ben med hjultrissor, längd ca 215, sitthöjd 49 cm

Smärre bruksslitage

908266

2021-04-27