Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, Chesterfieldtyp, djuphäftat grönt skinn, pärlspikning, ben med hjultrissor, längd ca 215, sitthöjd 49 cm
Smärre bruksslitage
908266
2021-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här