Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HANNA HIRSCH PAULI (1864-1940): Komposition med rabbin, signerad H H, olja på duk, ca 60x49 cm
Krackelyr, tryckmärken
908284
2021-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här