Arup Jensen oljemålning

Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

4 000 SEK

ARUP JENSEN (1906-1956): stadsvy, olja på duk, signerad, mått ca 60x49 cm

908287

2021-05-01