Strix

Strix
Strix
Strix
Strix
Strix
Strix

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRIX, utgivare Albert Engström, ca 75 tidningar, tidigt 1900-tal, mått 31x24 cm

Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo

Fläckar, veck, några skador

908295

2021-04-30