Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Modellstudie, signerad F Gerle, olja på duk, ca 93x63 cm

Krackelyr

908298

2021-05-01