Oidentifierad konstnär 1900-tal
2021-05-01
908302
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, olja på duk, stadsmotiv med man och hund, monogramsignerad samt daterad 1901, bildmått ca 71x57 cm
Slitage, krackelyr, färgborfall, duken med hål