Skänkstop svepask hink mm

Skänkstop svepask hink mm
Skänkstop svepask hink mm
Skänkstop svepask hink mm
Skänkstop svepask hink mm
Skänkstop svepask hink mm
Skänkstop svepask hink mm
Skänkstop svepask hink mm
Skänkstop svepask hink mm
Skänkstop svepask hink mm
Skänkstop svepask hink mm

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNKSTOP, STOP, SVEPASK, KAGGE, HINK, FORMAR, 2 st, 1800-tal, mestadels bemålade, höjd ca 11x38 cm

Brukslitage, skador, laggband saknas

908304

2021-04-26