Nikolai Tervakorpi oljemålning

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

NIKOLAI TERVAKORPI (1886-1960) efter stormen på Ladoga, signerad samt daterad -32, olja på pannå, 33x43 cm

908344

2021-04-27