Oljemålning Mosse Stoopendaal

Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Änder i vinterlandskap, olja på duk, signerad, ca 34x26 cm

908358

2021-05-03