Toilettebord Louis XV-stil

Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil
Toilettebord Louis XV-stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i mahogny, dekor av inläggningar, dragknoppar i mässing, höjd ca 75, 80x45 cm

Smärre torrsprickor, ytslitage, nyckel saknas

908360

2021-04-27